Köpüürt ile birayı, biranın eğlenceli dünyasını bizimle paylaşanlar ve bu yolculukta bizimle yol alanlar

Berk Fidan Kimdir ?

Berk Fidan, Kadıköy apelasyonundan, 1999 rekoltesi.

Instagram’da @berk.fi adıyla biradan, şaraptan, ve her türlü güzel şeyden bahsederken; emekli BuGusto başkanı olarak tadım etkinliklerine devam ediyor. WSET2 ve International Sommelier Guild IWC sertifikalarına sahip, aslen reklamcı ama bir eli hep lezzet işlerinde. İştahsız ve meraksız insanlardan, bir de dereotundan hoşlanmıyor.

Emre Koç Kimdir ?

Anadolu Üniversitesi Kimya bölümü mezunudur.

Bir Edirne’li olarak alkollü içkiler ile haşır neşir olan has Trakya kültürüyle yetiştikten sonra üniversite eğitimi için bulunduğu Eskişehir’deki ünlü Varuna Gezgin cafe/bar’ların uluslararası içki kültürleri temasından çok etkilenmiş ve sektörel ilgisi daha o zamanlarda başlamıştır.

Çalışma hayatına 2013 yılında Gıda Denetimi sektöründe başlamıştır. 4 yıla yakın bir süre Avrupadan ithal edilen çeşitli gıda ürünlerinin gıda analizlerinde Laboratuvar Uzmanı olarak görev aldıktan sonra gıda sektörünün daha spesifik bir alanı olan alkollü içkiler sektörüne geçerek Kalite Kontrol Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

2017 yılından bu yana alkollü içkilere karşı olan özel ilgisini teknik altyapısı ile birleştirerek sosyal medyada sektörel konularda üretim ve kalite kontrol alanları çerçevesinde araştırma ve deneme yazıları yazmaktadır.

Gushe Art Planet

Gushe Art Planet 2021 yılında İstanbul’da kurulmuş; renkli, eğlenceli ve ilginç tasarımlar yaratan butik bir seramik stüdyosudur.

Gushe Art Planet olarak kalıplara sığmayı reddederek tüm eserlerimizi hiçbir kalıp kullanmadan sadece el ile şekillendirerek yapmaktayız! Bu yüzden her bir Gushe eseri kişiye özel çizgiler taşımaktadır.

Sen de Köpüürt dünyasına katıl, hayatı bizimle #birlikteköpüürt

Bira dünyasına yapılacak her katkı bizim için ayrı bir değer ve kıymettir. Haydi senin de fikrin, bilgin ve Köpüürt’ün renkli dünyasına uyabileceğini düşündüğün önerin var ise bizimle paylaş.