Bira Yazıları

Evrensel Problem: Hediye

Evrensel Problem: Hediye

Yaşamayanınız yoktur. Ne hediye alacağım, sorusunu hayatınızın bir döneminde en az bir kere sormuşsunuzdur. Doğum günlerinde, özel günlerde veya konu ve kişiden bağımsız bir şekilde. Biz de bu sorunun cevabını Köpüürt olarak cevaplamaya çalışacağız. Önden belirtelim, kendi ürünlerimizin hediye etmek için aşırı uygun oldukları konusunda iddialıyız. Bu yazıda  ürünlerimizi kime, ne zaman alabileceğiniz konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Mikrofiber Plaj Havlusu

Denize veya havuza girmek için sürekli can atan arkadaş için birebir bir hediye ile başlayalım. Bu arkadaş, hem bira içmeye hem de denize girmeye bayılıyorsa tam nokta atışı bir hediye olacak. Sadece arkadaşa değil tam sana da uygun bir seçenek olabilir tabii. Tamamen geri dönüştürülmüş plastik iplikle dokunmuş kumaştan üretilen Mikrofiber Plaj Havlusu’nun dört farklı modeli bulunuyor. 

Suni Deri Bira Kılıfı

Bu biraz da kendine hediye olarak alıp hava atabileceğin bir ürün:) Suni Deri Bira Kılıfı, seni sürekli “Nerden aldın?” sorusuna maruz bırakabilir. Tıpkı eski telefon kılıfları gibi çıtçıtlı kemer tokası vastasıyla kemerine bira asabileceksin. Arkadaşına hediye almayı düşünüyorsan, açık alanlarda bira içmeyi seven arkadaşlarını hedefle. Pahada hafif, değerde ağır bir hediye olduğunu garanti edebiliriz. 

Kanvas Sırt Çantası 

Tam doğum günü hediyesi. Körüklü genişletilebilir iç hacmi ve dahası laptop bölmesiyle Kanvas Sırt Çantası birebir fiyat performans ürünü. Tüm Köpüürt ekibi olarak günlük kullanımımızda Kanvas Sırt Çantası’nı tercih ettiğimiz için rahatlıkla önerme cesaretinde bulunuyoruz. Ayrıca, çanta herkesin ihtiyacı. Hem şık hem kullanışlı hem de üstüne üstlük fiyatı uygun olacak. Bu çanta kaçmaz…

Mini Clutch Çanta

Telefon, cüzdan, kartlar, not defteri, kalem, çakmak, anahtarlar kozmetik ürünler… Ve bir sürü şey daha. İçine dünyaları sığdırabileceğin bir üründen bahsediyoruz. Düşüncelerini sınırlandırmak istemeyiz ama tam iş arkadaşına uygun bir hediye gibi duruyor. Dersen ki sen karışma ben kendime alacağım, karışırsak ne olalım:) Hediyenin büyüğü küçüğü, onası bunası olmaz.

Termos Çanta / Here to Chill

550,00

Termos Çanta 

En efsane ürünlerimizden biri. 21 litre iç hacmi var, 10 saate kadar sıcaklığı ve soğukluğu koruma özelliği var, su geçirmez keten kumaşı var, ağırlığa dayanıklılığı var. Var da var… İçeceklerinizi sürekli sıcak veya soğuk tutmak için kaba saba dev kapların yerine aşırı şık bir çantadan bahsediyoruz. Organizasyonu seven derleyip toplamaya bayılan o arkadaşından bahsediyoruz. Bu Termos çanta tam ona layık bir hediye olacak.

Oversize Tshirt / Bira

Her daim aklının bir köşesinde bira içmek için fırsat kollayan arkadaşına bira ısmarlamaktan sonra yapabileceğin en büyük iyilik bu tshirt’ü ona hediye etmek olacak. Hem yaz mevsimi, hem bira içme eylemi aşırı ön planda hem de arkadaş dediğin az bulunur. 

Şişe/Kutu Tutucu Organizer

Park olur sahil olur, bira içmek eksik olmaz. Hele siyah poşet hiç eksik olmaz. Bu rahatsız edici görüntüyü Şişe/Kutu Tutucu Organizer’le anında yok edebilirsin. Arkadaşına yapabileceğin en büyük kıyaklardan biri de bu olur bizden söylemesi:)

Ahşap Bira Standı / Drink’n Fun

1.399,00

Ahşap Bira Standı

Keyfine düşkün arkadaşının hayatına bir kere girdi mi asla vazgeçemeyeceği bir portatif bar vaat ediyoruz. Bu arkadaşının bir de sevgilisi varsa değmeyin onların keyfine. Her gittikleri yeri anında bara dönüştürebilecekleri bir icattan bahsediyoruz. Hem ilginç bir hediye olsun hem de arkadaşın sana bu hediye için sürekli teşekkür etsin istiyorsan, daha ne bekliyorsun.

Tüm yazılarımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 Köpüürt Originals

blank

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız