Etkinlik & Life Style

2024 Yeni Yıl Etkinlikleri

2024 Yeni Yıl Etkinlikleri

Hoş geldin 2024! Bakalım kimsenin seneye görüşürüz şakasına yakalanmadan yeni yıla girebilecek miyiz?

Köpüürt, bu sene de yeni yıl etkinlikleri içn öneriler sunma hazırlığında.  Konserler ve alışveriş etkinlikleri sizleri bekliyor. Yeni yıl hepmiz için kutlu olsun, yılbaşı ihtişamıyla gelsin.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası: Yeni Yıl Konseri

blankİstanbul Devlet Opera ve Balesi, yeni yılı zengin bir konser programının sunulacağı ‘Yeni Yıl Konseri’ ile kutlamaya hazırlanıyor. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası, Korosu ve solistlerinin sahnede olacağı gecede; dünya opera repertuvarının sevilen opera ve operetlerinden bölümler ve yine sevilen marşlar, polkalar seslendirilecek.

‘Yeni Yıl’ konseri programında; Rossini’nin ‘Guillaume Tell’, La Cenerentola(Külkedisi), Il Barbiere di Siviglia (Sevil Berberi); Bizet’nin Les Pêcheurs de Perles (İnci Avcısı); Dvo?ák’ın Rusalka; Donizetti’nin La Fille du Régiment (Alayın Kızı); Lehár’ın Die Lustige Witwe (Şen Dul), Giuditta; Strauss’un Die Fledermaus (Yarasa); Offenbach’ın La Belle Hélène (Güzel Helen); Kálmán’ın Die Csárdásfürstin (Çardaş Prensesi) eserlerinden aryalar ve sürpriz parçalar seslendirilecek.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası, 29 Aralık ve 30 Aralık olmak üzere peş peşe iki konser düzenleyecek.

Wonder Village İstanbul 2023

blankAtlıkarıncadan buz pateni pistine, dünya lezzetleri ve geleneksel tatların buluştuğu yeme içme alanlarından hediyelik alışveriş stantlarına ve özel dekorlara kadar her şeyiyle muhteşem bir yeni yıl ruhu yaşatmayı hedefleyen Wonder Village’da yılbaşı aktiviteleri ve atölyelerin yanı sıra her hafta sonu en sevilen yıldızların konserleri de gerçekleşecek.

Yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla Wonder Village, bu yıl 1-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta pazartesi hariç her gün misafirlerini ağırlayacak.

Christmas Market İstanbul 2023

blankTürkiye’de ilk kez, 2019 yılında, Well Works Entertainment tarafından gerçekleştirilen Christmas Market İstanbul; orijinal konsepti, ünlü sanatçıların performansları, Alman Frankfurter hot dog’u, Fransız croissant’ı ve ginger breadman kurabiyeleri eşliğinde;tam da ruhuna uygun, tarçın kokan bir christmas atmosferinde, hem dünya lezzetleri hem de geleneksel tatlarıyla misafirlerini 8-25 Aralık tarihleri arasında, Six Senses Koçataş Mansions, İstanbul’da karşılayacak.

Christmas Market İstanbul‘da yeni yıl temalı hediyelik eşya tezgahlarından ünlü markaların göz dolduran alışveriş stantlarına, ‘’kendin yap’’ atölyelerinden atlı karınca ve buz patenine, gün boyu sürecek sürpriz isimlerin yer alacağı konserleriyle Six Senses Koçataş Mansions, İstanbul’un eşsiz konumuyla sizleri bekleyen bir dolu sürpriz var!

Pera Palace Yeni Yıl Konseri

blankOpera İstanbul, 2024 yılını Pera Palace Hotel’de coşkulu bir konser ile kutluyor. Opera İstanbul solist sanatçıları, sevilen operet, müzikal ve operalardan seçkilerle unutulmayacak bir performans ile sanatseverlere yeni yıl coşkusunu yaşatıyor. Opera İstanbul solistleri: Tülay Uyar Hatip, Onur Turan, Ozan Kutlar. Piyanoda ise Fügen Yiğitgil. Tarih 23 Aralık.

Saatleri Ayarlama Enstitüsü Zorlu Psm

blankDoğu ve Batı, eski ve yeni, geleneksel ve modern kutupları arasında salınıp duran Ahmet Hamdi Tanpınar’ın ölümsüz eseri Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Serkan Keskin’in onlarca surete büründüğü bir oyunculuk şöleniyle sinema ve tiyatronun iç içe geçtiği çağdaş bir uyarlama olarak izleyici ile buluşuyor. Serdar Biliş’in yönetmenliğinde sahneye uyarlanan oyunun müziklerini Tuluğ Tırpan besteliyor. Bir yılbaşı etkinliği olarak mükemmel bir tercih olabilir.

Eats And Beats Christmas Bazaar

blank

Eats and Beats Christmas Bazaar, sevilen isimlerle 2023’e hoşçakal demeye hazırlanıyor? İzmir’in en büyük yeni yıl alışveriş pazarını gezebileceğiniz, odun ateşinde marshmallowunuzu kızartırken sıcak şarabınızı yudumlayacağınız 5 gün sizi bekliyor. Eats and Beats Christmas Bazaar, 20-24 Aralık tarihleri arasında Hilltown Karşıyaka’da sizleri ağırlamayı bekliyor.

 

Siz de yeni yıl önerilerinizi Instagram sayfamızda bizlerle paylaşabilir, Köpüürt’ün eğlenceli dünyası için katkıda bulunabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutmayın🍻

blank kopuurt

 Köpüürt Originals

blank

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız